Kontakt ja dokumendid

Kontaktandmed

Klubi inimesed

Siim Säesk

Siim Säesk

UEFA A

siimsaesk@wjksantos.ee

+37255601522

Noortetöö juht

Ander Vool

Ander Vool

UEFA B

ander@wjksantos.ee

+37253268979

Noortetöö koordinaator, noortetreener, lasteaedade treener

Ermo Ojaste

Ermo Ojaste

UEFA B

ermo@wjksantos.ee

+37256986208

Noortetreener

Edgar Leht

Edgar Leht

UEFA B

edgar@wjksantos.ee

+37257841103

Tegevjuht

Mikk-Sander Koido

Mikk-Sander Koido

EJL C

mikk-sander@wjksantos.ee

+3725284769

Noortetreener, lasteaedade treener

Taivo Idavain

Taivo Idavain

UEFA B

taivo@wjksantos.ee

+3725053544

Noortetreener, lasteaedade treener

Sten Prikko

Sten Prikko

EJL C

sten@wjksantos.ee

+37256227598

Noortetreener

Artur Aus

Artur Aus

UEFA C

artur@wjksantos.ee

+37253651770

Noortetreener, lasteaedade treener

Marten Kihho

Marten Kihho

EJL D

info@wjksantos.ee

+37256241953

Klubihaldur, lasteaedade treener

Rauno Puusepp

Rauno Puusepp

UEFA B

rauno@wjksantos.ee

+37258172148

Noortetreener, lasteaedade treener

Eric Pärn

UEFA B

eric@wjksantos.ee

+3725244981

Noortetreener, individuaaltreeningud

Marten Zovo

Marten Zovo

Lastejalgpall

marten@wjksantos.ee

53466925

Noortetreener

Martin Murumaa

UEFA B

martin@wjksantos.ee

5296871

Noortetreener, lasteaedade treener

Remi Roosmann

Lastejalgpall

remi@wjksantos.ee

+372 58516476

Noortetreener

Kadi Parts

Kommunikatsioonijuht

Arveldusarved

MTÜ FC Santos

  • EE882200221060464290 (grupitreeningud, arvel märgitud viitenumbriga)
  • EE722200221049715135 (varustus)
  • EE762200221040385603 (turniirid)

Juhtorgan

Juhtorgan on kolmeliikmeline juhatus, kuhu kuuluvad Meelis Eelmäe, Rain Sirk ja Edgar Leht.

Dokumendid

Toetused


Jalgpallikool Santos sai Kodanikukuühiskonna Sihtkapitalilt arenguhüpet ettevalmistavas voorus kaubamärgi taasloomise ja turundusplaani koostamise jaoks toetust summas 4000€.


Jalgpallikool Santos sai Kodanikukuühiskonna Sihtkapitalilt arenguhüpet ettevalmistavas voorus toetust summas 4000€, et koostada kaasaval meetodil jalgpallikooli Santose äriplaan ja finantsprognoosid rahvusvaheliste noorteturniiride korraldamise teenuse pakkumiseks.


Jalgpallikool Santos sai Kodanikukuühiskonna Sihtkapitalilt arenguhüppe piirkondliku meetme eelarvest toetust summas 25000€, et ellu viia jalgpallikooli Santose äriplaan ja finantsprognoosid rahvusvaheliste noorteturniiride korraldamise teenuse pakkumiseks.