Kuidas aasta möödus? Ülevaade 2012. sündinute grupist

2012. grupp osales Eesti noorte meistrivõistlustel jalgpallis kahe meeskonnaga: Punane ja Valge.

U10 vanuse Lõuna/Ida tsooni mänginud Punasel tiimil oli neli turniiripäeva, millest kaks olid koduturniirid ja kaks toimusid Ida-Virumaal.

Kokku mängiti kaksteist mängu, kus vastased oli meist skoori poolest paremad vaid kolmes. Ülejäänud üheksast mängust võeti kaks viiki ja seitse võitu.

Löödud väravateta ei lahkunud poisid ühestki mängust.Mängisime Narva Transi, Jõhvi Phoenixi, Kiviõli Irbise, Sillamäe JK Dina, Tartu FA Kalevi, Võru Heliose, Tartu Heliose vastu.

U10 Lõuna/Lääne tsooni mänginud Valgel meeskonnal oli samuti ENMV raames neli turniiripäeva. Kaheteistkümnest mängust suudeti võita neli mängu, viiki mängiti üks ja vastaste paremust tuli tunnistada seitsmel korral. Vastasteks olid tuntud Eesti klubid: Pärnu JK Poseidon, Tõrva JK, Võru Heliose, Jõgeva Noorus, Pärnu Vaprus, Pärnu JK, Vändra Vaprus ja Põlva Lootos.

Täname vastaseid arendavate mängude eest ning kindlasti kohtume järgmisel aastal uuesti!


Aasta algus möödus pandeemia tõttu turniirivaeselt ja individuaaltreeningute rohkelt. Mõnele noorele mängumehele individuaalsete treeningute variant isegi hästi, aga õnneks sai õige pea alustada ka meeskonnatrennidega.

Suuremad laagrid ja turniirid 2021. aastal said peetud selliselt:

⭕ 23.-28. juulil käidi Saaremaal, Kuressaares treeninglaagris, kus toimus iga päev kaks treeningut ja/või aktiivset tegevust. Lisaks õppisid lapsed teistega arvestama ning iseseisvalt hakkamasaamist.

⭕ 27.-28. juuli Saaremaa laagri raames osalesime ka Saaremaa Cupil, kus õnnestus saada I koht.

⭕ 17.-20. augustil osalesime WJK Santose linnalaagris, kus igale päevale oli planeeritud lastele kaks treeningut ja osadel päevadel ka vabaajategevus. Lastele väga meeldis ja loodetavasti saame järgmine aasta taas ühiselt midagi sellist ette võtta.

⭕ 10.-12. septembril mängiti Kääriku Cup 2021 turniiril, kus jõuti finaali, aga kahjuks tuli leppida napi 3:4 kaotuse ja II kohaga. Poisid oli ülitublid ja kuna turniirile pääsemine selgus viimasel hetkel, siis kiitus ka lapsevanematele, kelle abil minek teoks sai.

⭕ 25. oktoobril sai ühepäevase turniiri Santos Cup 2021 raames finaalis võidetud FA Tartu Kalevit 1:0.

⭕ 21. novemberil osalesime vastavatud hallis toimunud turniiril Viljandis, Rademar CUP 2021. Kuigi poisid näitasid mänguliselt väga kena mängu, siis vastsed kasutasid meie eksimused ära ja lepiti turniiri 4. kohaga. Turniir ise aga andis treeneritele väga head tagasisidet ja teadmisi.

Suur arenguline edasiminek on toimunud nii mängust arusaamise kui ka üldiste jalgpallioskuste näol, sealjuures eriti selgelt neil, kes võtavad järjepidevalt treeningutest osa. Üldine osavõtt on aga treeneri hinnagul väga heal tasemel. Samuti on lapsevanemad kenasti suutnud kohaneda ka nutiajastuga ja laste treeningutel osalemise märkimisega.

Treenerid Taivo Idavain ja Rauno Puusepp kiidavad eraldi grupi lastevanemaid. Täname kõiki osavõtlikkuse ja treenerite toetamise eest. On see siis transpordiga aitamises, videode ja piltide tegemisel, laste abistamisel mängude vaheaegadel – olete suureks abiks! Suur-suur tänu! 💓

Lisame hooajast mõned fotod, mis on pärit lastevanemate erakogudest. Detsembri lõpus on meil väike jõulupuhkus.

Nautigem seda aega, enne kui uuele aastale uue tuhinaga vastu läheme.