Meie klubi uueks üldkehalise ettevalmistuse treeneriks on Annabel Luuk!

Meil on väga hea meel alustada uut aastat meie klubi üldkehalise ettevalmistuse treeneri Annabel Luugi tutvustamisega! Annabel on juba mõnda aega Santoses töötanud ja tema ülesandeks on aidata meie poistel kiiremaks ning tugevamaks saada! Aga mis me omalt poolt ikka pikalt seletame – loe lähemalt, mida Annabel ise rääkis! 👇

“Olen kergejõustikutaustaga ning sel aastal täitub mul sellega juba 20 aastat 🏃‍♀️! Tulenevalt oma erialast annan lisaks Santosele trenne ka kergejõustiklastele. Pärast magistriõpingute lõpetamist jätkasin Tartu Ülikoolis õppejõuna ning seal õpetan tulevastele treeneritele kergejõustikualaseid aineid,” rääkis Annabel oma taustast.

Kuidas jõudis aga tubli kergejõustiklane Santosesse jalgpalli juurde? ”Varasemalt töötas Santoses ÜKE treenerina minu parim sõbranna Liis, kes kolis Tallinnasse. Kuna olin kõrvalt näinud ja kuulnud, kui rahul ta Santoses oli, ja lisaks on meil treeneritena sarnane käekiri, siis tundus loogline jätkata tema tööga,” selgitas meie ÜKE treener.

Santoses treenivad Annabeli käe all mitmed erinevad vanusegrupid ja neiu enda sõnul ongi tema töö juures kõige toredam see, kui saab näha, kui erinevad kõik noored on. ”Alustades sellest, mismoodi nad suhtlevad ja millest minuga räägivad, ning lõpetades sellega, milline on kellegi töökus ja motiveeritus. Poisid on tegelikult väga motiveeritud, et saada paremaks, ning see teeb minu töö palju lihtsamaks ja nauditavamaks. Muidugi meeldivad ka töökaaslased!” muljetas Annabel.

Et aga töö pole ainult meelakkumine, on igati loogiline, et leidub ka raskemaid tahke: ”Arvan, et kõige keerulisem on leida kõikide lastega ühine keel. Kergejõustik on individuaalala ning seal on mõnes mõttes lihtsam. Aga terve jalkatiimiga, kus mõnes grupis on seltskond ka väga kirju, on selle ühise keele leidmine keerulisem.”

Lõpetuseks uurisime, kui palju kergejõustikutaustaga Annabel ise jalgpalli jälgib? ”Meie poiste mängudega üritan ikka kursis olla ja jälgida. Aeg-ajalt vaatan ka Meistrite liiga mänge, aga kõige rohkem meeldib vaadata EM- ja MM-mänge.”

Santosel on igati vedanud, et noored punavalged Annabeli käe all kiiremaks ja tugevamaks saavad ning soovime meie ÜKE treenerile uut edukat aastat ja palju ägedaid hetki Santose noortega!